Dovolenka v Nízkych Tatrách

Get Adobe Flash player

O nás

Rázovité Horehronie, poskytuje veľké možnosti pre vyznávačov turistiky, cyklistiky, hubárčenia, rybolovu, folklóru, zimnej lyžovačky. Preteky krnačiek, preteky downhill na bicykloch a rodeo. Krytá plaváreň, bowling v susednej obci Závadka/Hronom. Každoročné Horehronské folklórne slávnosti v Heľpe. Dobré jedlo, biliard, šípky a zábava.  Dajú sa podnikať rôzne výlety do blízkeho okolia. Nie je ďaleko do Tatralandie v L. Mikuláši, Aquapark Bešeňová, Poprad. Mlynky- Dedinky, Dobšinská ľadová jaskyňa. Jazdenie na koňoch a Tarzania na Ostrej skale, Preteky automobilov do vrchu ME v Dobšinej. Čiernohronská železnica na Čiernom Balogu, lesnícky skanzen vo Vydrove.

V aktualitách na našej stránke budeme pre Vás pripravovať kalendár udalostí, ktoré sa budú organizovať v našom okolí. Určite si nájdete niečo čo Vás zaujme a prežijete príjemný víkend alebo dovolenku plnú zážitkov a radi sa budete vracať na naše Horehronie do Polomky.

V našom penzióne poskytujeme príjemné ubytovanie s domáckou atmosférou. Po náročnom dni tu môžete relaxovať, využiť saunu, jacuzzi či objednať si masáž. Posedieť s priateľmi pri krbe alebo v lete na terase urobiť opekačku.